Home

מלאכותי מגיש סוף osijek rijeka nogomet דיסקו גרידא תקיפה

NK Rijeka - RIJEKA - OSIJEK 3:2 📸 A sada u Split po... | Facebook

Osijek i treći puta srušio hrvatskog prvaka Rijeku; tri pogotka, crveni  karton... - tportal
Osijek i treći puta srušio hrvatskog prvaka Rijeku; tri pogotka, crveni karton... - tportal

OSIJEK - RIJEKA 3:0 KRAJ! Rijeka bez ikakve igre i s igračem manje do  zasluženog poraza u Gradskom vrtu - Novi list
OSIJEK - RIJEKA 3:0 KRAJ! Rijeka bez ikakve igre i s igračem manje do zasluženog poraza u Gradskom vrtu - Novi list

Osijek i Rijeka remizirali u Gradskom vrtu — eZadar.hr

Sportske novosti - VIDEO: Osijek i Rijeka bez pobjednika u Gradskom vrtu!  VAR u samoj završnici 'ukrao' pobjedu domaćinu
Sportske novosti - VIDEO: Osijek i Rijeka bez pobjednika u Gradskom vrtu! VAR u samoj završnici 'ukrao' pobjedu domaćinu

TKO PRENOSI UTAKMICU RIJEKA - OSIJEK? Evo gdje možete gledati polufinale  Kupa
TKO PRENOSI UTAKMICU RIJEKA - OSIJEK? Evo gdje možete gledati polufinale Kupa

SuperSport Hrvatska nogometna liga, 18. kolo, Osijek - Rijeka 1:1,  21.1.2023., video sažetak - tportal
SuperSport Hrvatska nogometna liga, 18. kolo, Osijek - Rijeka 1:1, 21.1.2023., video sažetak - tportal

HRT: Osijek i Rijeka remizirali, VAR poništio gol domaćina u sudačkoj  nadoknadi
HRT: Osijek i Rijeka remizirali, VAR poništio gol domaćina u sudačkoj nadoknadi

Opušteni i razigrani Riječani savladali Osijek te razveselili Dinamo i  Hajduk
Opušteni i razigrani Riječani savladali Osijek te razveselili Dinamo i Hajduk

Sljedeća utakmica: Osijek - Rijeka - Vijesti - Nogometni klub Osijek

Osijek nakon PSV-a slomio i prvaka: Rijeka kraj dočekala s dva igrača manje  - Večernji.hr
Osijek nakon PSV-a slomio i prvaka: Rijeka kraj dočekala s dva igrača manje - Večernji.hr

OSIJEK-RIJEKA 1:0 Bijeli doživjeli prvi prvenstveni poraz; Uz poništeni gol  i nedosuđeni penal?! | Riportal
OSIJEK-RIJEKA 1:0 Bijeli doživjeli prvi prvenstveni poraz; Uz poništeni gol i nedosuđeni penal?! | Riportal

Rijeka pobijedila Osijek za treće mjesto, gosti kraj dočekali s 10 igrača -  Večernji.hr
Rijeka pobijedila Osijek za treće mjesto, gosti kraj dočekali s 10 igrača - Večernji.hr

OSIJEK - RIJEKA 1:0 Kraj utakmice, Rijeka u Osijeku nije razočarala, ali  doživjela je i treći uzastopni poraz - Novi list
OSIJEK - RIJEKA 1:0 Kraj utakmice, Rijeka u Osijeku nije razočarala, ali doživjela je i treći uzastopni poraz - Novi list

Rijeka i Osijek igraju polufinale Kupa na stadionu Rujevica - gdje gledati  prijenos?
Rijeka i Osijek igraju polufinale Kupa na stadionu Rujevica - gdje gledati prijenos?

OSIJEK - RIJEKA 1:1 KRAJ! Jakirović debitirao remijem u lošim uvjetima,  Osijeku poništen gol u 89. minuti - Novi list
OSIJEK - RIJEKA 1:1 KRAJ! Jakirović debitirao remijem u lošim uvjetima, Osijeku poništen gol u 89. minuti - Novi list

Kup: Rijeka i Osijek promijenili termin polufinalne utakmice - SportCom.hr

OSIJEK - RIJEKA 1:0 KRAJ! Loša Rijeka pala na četvrto mjesto. Autogol  Čestića u 87. minuti riješio susret - Novi list
OSIJEK - RIJEKA 1:0 KRAJ! Loša Rijeka pala na četvrto mjesto. Autogol Čestića u 87. minuti riješio susret - Novi list

HNL: Osijek - Rijeka 1-0 - Glas Istre

RIJEKA vs OSIJEK 3:2 (polufinale, Hrvatski nogometni kup 19/20) - YouTube

Osijek - Rijeka 1-1, 18. kolo Prve HNL, rezultat | 24sata

HRT: Rijeka preko Osijeka do polufinala

Fotogalerija: NK Osijek - HNK Rijeka 1:0 — SIB.hr

Osijek i Rijeka dobili kazne UEFA-e: Evo dokad ih moraju podmiriti ili neće  smjeti igrati Europu
Osijek i Rijeka dobili kazne UEFA-e: Evo dokad ih moraju podmiriti ili neće smjeti igrati Europu